پشتیبانی : ساعت پاسخگویی فروشگاه از 9 الی 18

خط ویژه   : 32603 - (026)

سبد خرید

About Us

درباره ما

با توجه به اهمیت جایگاه خدمات الکترونیک در سیستم بانکداری و افزایش روز افزون استفاده از دستگاه های خودپرداز این شرکت در سال ۱۳۹۴ با هدف ورود به عرصه تجارت الکترونیک و ماشین های اداری و نیز توسعه فناوری های نوین بانکی، تاسیس و در سال ۱۳۹۵ با توجه به توسعه خدمات بانکداری الکترونیک در بانکها و موسسات اعتباری، با رویکردی جدید جهت توسعه کسب و کار و ایجاد اشتغال در کشور قدم به عرصه خدمات بانکداری الکترونیک نهاد و فعالیت خود را در زمینه واگذاری دستگاه های خودپرداز با برند NCR وHYOSUNG ؛  ادامه داده و توانسته با همکاری شرکتهای تولید کننده دستگاه های خودپرداز و موسسات اعتباری در بخش بانکداری الکترونیک حضور یابد .
درحال حاضر این شرکت با به  کارگیری بیش از ۳۰ نفر کارشناس فنی زبده جهت تعمیرات تخصصی دستگاه ها و همچنین پشتیبانی سخت افزاری و نرم افزاری در تمام مراکز استان ها یکی از بهترین شرکت های ارائه دهنده خدمات خودپرداز به شمار می آید.
همچنین با توجه به ضرورت استفاده از دستگاه های کارتخوان در تمام کسب و کارها این شرکت توانسته با عقد قرارداد رسمی با شرکت فناواکارت در این حوزه نیز فعالیت خود را آغاز نماید.

توانایی های ما

خط مشی

شرکت تجارت الکترونیک نهال کهن البرز در زمینه اورژانس ساختمان – خدمات کارخانجات – کارتخوان سیار و دستگاه خود پرداز –مشاورین املاک – طراحی سایت و نرم افزار – فروش محصولات  به صورت اینترنتی -سبد حمایتی خانوار و ارائه کارت های تخفیف گامی بلند در جهت بهبود کیفیت خدمات خود ، رضایت مندی مشتریان ، بهداشت حرفه ای و سلامت کارکنان برداشته است. بدین منظور اقدام به استقرار سیستم مدیریت یکپارچه در سطح شرکت نموده و خود را ملزم و متعهد به اصول زیر می داند .

  • حفظ و ارتقاء کیفیت خدمات ارائه شده با توجه به نیازها و خواسته های مشتریان.
  • توسعه فرهنگ کیفیت و بسط ارزشهای شرکت.
  • آموزش هدفمند و کاربردی کارکنان در جهت بهبود مستمر تمامی فرایندها و فعالیتهای شرکت و ارتقاء کار گروهی.
  • ارتقاء روحیه وانگیزه کارکنان از طریق جلب مشارکت آنان و بهبود کیفیت کاری.
  • پیشگیری از حوادث ، حفظ وارتقاء ایمنی و سلامت کارکنان
  • صیانت از نیروی انسانی در جهت پیشبرد اهداف شرکت .
دفتر مرکزی: کرج- پل فردیس- نبش میدان امام حسین- روبروی خیابان ساسانی- پلاک17www.nahal-em.com

خط ویژه: 32603 – 026